Na Mystic Sk8 Cup 2023 v Praze zamíří špička světového skateboardingu
Streda 28. Júna 2023
Autor: Boardlife

0 komentárov

Na Mystic Sk8 Cup 2023 v Praze zamíří špička světového skateboardingu

Mystic skatepark na pražském ostrově Štvanice bude hostit ve dnech 30. června - 2. července 2023 tradiční třídenní závod světového poháru ve skateboardingu. Na již 28. ročník Mystic Sk8 Cupu, který se řadí mezi největší skateboardové události v Evropě, se sjede více než 150 zahraničních a domácích závodníků z přibližně patnácti zemí. Ti zde budou soutěžit v disciplínách street a bowl o body do hodnocení světového poháru a celkovou dotaci 33.000 USD. I letos je Mystic Sk8 Cup zařazen do série závodů organizace World Cup Skateboarding.

Díky zastřešenému skateparku se závody pojedou za každého počasí. Kryté jsou též tribuny, které pojmou až 1.500 sedících návštěvníků. Závody budou též přenášeny na velkou obrazovku v přilehlé Relax zóně, kde se mimo jiné budou prezentovat různé novinky ze světa skateboardingu, dále zde budou probíhat workshopy a další aktivity pro malé i velké.

Na závody naváže každý den večerní program s kapelami a dýdžeji. V pátek vystoupí americká kapela Sick Of It All, která patří k tomu nejlepšímu, co vzešlo z newyorské kolébky hardcoru. Není náhodou, že se do Čech rádi vrací a jejich koncerty bývají často vyprodané.

Sobotní porci kvalitního hip-hopu obstará brooklynské duo Smif-N-Wessun, za kterým stojí pánové Tek a Steele. Od jejich debutu sice uplynulo letos 30 let, ale jejich hudební cesta je stále plná elánu, chytlavých beatů a skvělých textů, kterými odkazují na zlatou éru hip-hopu, které dali punc. Po nedělním vyhlášení výsledků se dostane ke slovu domácí rapper Smack.

Třídenní vstupenky zakoupíte na www.goout.net. V předprodeji jsou též vstupenky pouze na jednotlivé koncerty.
Jednodenní vstupenky se budou prodávat pouze na místě.

Více informací najdete na www.mysticsk8cup.cz

30. 6. – 2. 7. 2023
Praha, Štvanice - skatepark
Předprodej: www.goout.cz
www.mysticsk8cup.cz
www.facebook.com/MysticSk8Cup
www.instagram.com/mysticsk8cup

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: mystic skate praha

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!